Czech (Čeština)
 • Skoda Rapid automat
  Vůz je vybaven dieselovým motorem. Krásny interiér s pohodlnými nastavitelnými sedadly, velký zavazadlový prostor. Automatická sedmistupňová převodovka, dotykový displej, navigace, klimatizace, tempomat, panoramatická střecha
  from Kč 700
  Třída B
 • Volkswagen Golf VII combi automat
  Vůz je vybaven dieselovým motorem. Prostorný interiér s pohodlnými nastavitelnými sedadly, velký zavazadlový prostor. Vůz je v maximální vybavě: automatická sedmistupňová převodovka, GPS navigace, dotykový displej dvouzónová klimatizace, adaptivní tempomat, přední a zadní parkovací senzory, parkovací asistent a mnoho dalšího! 
  from Kč 900
  Třída C
 • Volkswagen Passat combi automat
  Německý vůz vybavený naftovým motorem s obsahem 2 litry a automatickou převodovkou. Prostorný interiér s pohodlnými nastavitelnými sedadly, velký zavazadlový prostor.
  from Kč 950
  Třída D
 • Volkswagen Golf VII combi automat (dark blue)
  Volkswagen Golf VII combi s automatickou převodovkou
  from Kč 950
  Třída C
 • Skoda Octavia III automat combi Style
  Vůz je vybaven dieselovým motorem. Prostorný interiér s pohodlnými nastavitelnými sedadly, velký zavazadlový prostor. Vůz je v skoro maximální vybavě
  from Kč 1000
  Třída C
 • KIA Cee'd SW IV NEW automat
  Korejský vůz vybaveny dieselovým motorem. Prostorný interiér s pohodlnými nastavitelnými sedadly, velký zavazadlový prostor. Vůz je v maximální vybavě: automatická sedmistupňová převodovka, GPS navigace, dotykový displej dvouzónová klimatizace, tempomat, parkovací senzory, zadní parkovací kamera, a mnoho dalšího! 
  from Kč 1100
  Třída C

Pronájem auta patří mezi nejžádanější služby v Praze. Jak poznat, která autopůjčovna v Praze je pro Vás nejlepší?

Rozsah poskytovaných služeb, pohodlné užívání, snadné online objednání a dostupné ceny, toto jsou jen některá kritéria pro správné rozhodování. U společnosti Just Auto pracuje moderní, mobilní a zákaznicky orientovaný tým, připravený kdykoliv splnit veškerá přání svých zákazníků. Služby naší autopůjčovny se vyznačují dobrým servisem a nízkou cenou. Nabízíme přistavení auta v Praze po celých 24 hodin a také řadu dalších služeb, ještě více zpříjemňujících pronájem auta. Zapůjčit si auto v Praze můžete online na našich stránkách, a to pouhými pár kliky. Přitom řada aut nabízených k pronájmu v naší autopůjčovně je úplně nová a v perfektním stavu. Kromě toho při zapůjčení auta můžete na našich stránkách objednat individuální prohlídku či vybrat si i další služby a získat tak další slevu. Mysleli jsme na ty nejmenší detaily pro pohodlí našich zákazníků: například na nabíječku, vodu k pití a ochranné žaluzie v zapůjčeném autě. Naše společnost nabízí snadný, příjemný, výhodný, a především pohodlný pronájem aut v Česku!

Spolu se zapůjčeným autem poskytujeme zákazníkům souhtn služeb, to vše za velmi dostupnou cenu!

 • Nové kompaktní vozy.
 • Veškeré vozy jsou vybaveny automatickou převodovkou.
 • Dodáváme vozy s plnou nádrží.
 • Vozy jsou vybaveny navigačním systémem.
 • Přistavení vozu po  Praze a na letišti!
 • Bohatá výbava našich vozů. Kdykoliv se při jízdě autem můžete spolehnout na klimatizaci, parkovacího asistenta, řadu bezpečnostních prvků.

Zjištění ceny pronájmu a rezervace auta je snadné, lze to zajistit hned několika způsoby:

 1. Zadáním do FORMULÁŘE PRO VYHLEDÁVÁNÍ v menu PŮJČIT AUTO nebo vyplněním formuláře pro vyhledávání na hlavní stránce, nebo.
 2. Na záložce SEZNAM VOZŮ, kde si navíc můžete zjistit cenu za pronájem vybraného vozu a ověřit si jeho online dostupnost v požadovaném termínu.                

 

Nabízíme našim zákazníkům nejen pronájem aut za nízké ceny, ale také celou řadu služeb, které odlišují naše společnost!

Podpora 24h

Jsme vždy připraveni pomoci svým zákazníkům!

Online rezervace

Komfortní rezervační systém, který vám ukáže přítomnost vozidel na vybraných termínech!

Jsme blízko k vám!

Několik míst převzetí / vrácení vozu plus adresa v Praze dle vašeho výběru - je to vše zdarma!

Nevyžaduje se žádná kreditní karta

K objednání automobilu nepotřebujete kreditní kartu.

Kontaktujte Nás

CZ, ENG, RU +420 773 190 213 (Viber, WhatsApp, Telegram)
info@just-auto.cz
+420 773 190 213