Czech (Čeština)

V naší autopůjčovně vždy rezervujete konktretní značku a model auta, nikoliv třídu.

 

Kauce:

Vratná kauce: od 200,00EUR nebo od 5000,- Kč, 

V případě zavinění autonehody bude použita jako spoluúčast u HAV pojíštění

Konkrétní cenu zjistíte po zadání požadovaného termínu a vybraného auta do vyhledávácího formuláře na internetových stránkách http://just-auto.cz/ .

 

Požadované doklady:

Řídit auto může kterákoliv osoba starší 20 let, jejíž řidičské zkušenosti jsou 2 a více let.

Pro potvrzení rezervace zašlete fotografie 2 dokladů: doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas) a řidičský průkaz a uveďte adresu bydliště. Dále uveďte kontaktní telefon, který budete během cesty používat.

 

Omezení počtu ujetých kilometrů:

Platí omezení počtu ujetých kilometrů v rozsahu 300 km denně. Za překročení stanoveného limitu se hradí poplatek ve výši 4,- Kč (cca 0,15 eur) za každý ujetý kilometr.

 

Doba užívání auta:

Je stanovena od okamžiku převzetí auta zákazníkem. Termín pro vrácení auta uplyne ve stejnou hodinu po předání auta po skončení doby užívání. Například auto je v užívání od 8,00 hodin ráno, termín pro vrácení auta je do 8,00 hodin následující dne. Zdržel-li se zákazník s vracením auta o více než dvě hodiny, je povinen zaplatit za další jeden den užívání.
V případe rozhodnutí klienta o předčasném ukončení pronájmu, klient nemá nárok na vrácení zaplacené častky za nevyužitou dobu pronájmu.

 

Užívání auta zahrnuje:

POV + HAV pojištění auta,

zimní/letní pneumatiky,

dálniční známku pro užívání placených úseků silnic a dálnic v ČR,

poskytnutí dětských sedaček,

přistavení auta na území Prahy a na letiště (při pronájmu delším než 3 dny)

 

Palivo:

PLNÁ - PLNÁ.

 

Pokuty:

pokuty za porušení pravidel silničního provozu jsou zasílány na adresu společnosti, která auto poskytla a dále jsou dle smlouvy o společném užívání auta poštou přeposlány k úhradě Vám. V případě neuhrazení ve stanovené lhůtě informaci obdrží policie, která následně rozhodne dle platných právních předpisů.

Pokutu lze na místě uhradit policistovi. Naleznete-li pokutový bloček za porušení pravidel parkování za stěračem vašeho auta v nepřítomnosti policisty, pokutu lze uhradit do 10 dnů s použitím bankovních údajů uvedených na bločku, nebo zašlete pokutový bloček spolu s částkou pokuty k úhradě nám.

 

Pojistná a jiná událost:

V případě nestandardní události ihned kontaktujte naši spolešnost dle údajů uvedených v nájemní smlouvě. Dále ihned informujte policii. V případě zavinění nehody bude použitá kauce jako spoluúčast u HAV pojíštění, případně k uhrazení vzniklé škody na vozidle spolešnosti. 

 

*Cena menších poškození karosérie auta (škrábance, promáčknutí, stopy od nárazu apod.) bude odečtena ze zákazníkovy kauce s tím, že za každý poškozený prvek karosérie je účtována min částka 2000,- Kč, maximálně však do výše kauce

 

Nabízíme našim zákazníkům nejen pronájem aut za nízké ceny, ale také celou řadu služeb, které odlišují naše společnost!

Podpora 24h

Jsme vždy připraveni pomoci svým zákazníkům!

Online rezervace

Komfortní rezervační systém, který vám ukáže přítomnost vozidel na vybraných termínech!

Jsme blízko k vám!

Několik míst převzetí / vrácení vozu plus adresa v Praze dle vašeho výběru - je to vše zdarma!

Nevyžaduje se žádná kreditní karta

K objednání automobilu nepotřebujete kreditní kartu.

Kontaktujte Nás

CZ, ENG, RU +420 773 190 213 (Viber, WhatsApp, Telegram)
info@just-auto.cz
+420 773 190 213